top of page

        Я почала цікавитися психологією ще в молоді роки, будучи студенткою медичного коледжу. Проте після закінчення я обрала шлях підприємця. З плином часу, я відчувала, що досягнення, які я мала в бізнесі, не приносили мені внутрішнього задоволення та в серці завжди звучали питання "Для чого ти тут? В чому твоє покликання?"

        Одного дня я вирішила піти на зустріч відповідям і почала розвиватись як психолог. Зовсім скоро вступила до Ужгородського національного університету, який успішно завершила, здобувши диплом магістра психології, та паралельно вступила до Киівського гештальт університету.

         З того часу багато змінилося!

         Перш за все змінилася я! Я усвідомила, що в першу чергу психологія була потрібна мені. Буду відверта, моє життя було сповнене багатьох випробувань та негараздів, які не завжди були помітні зовні. Проте сьогодні я радію, тому що цей досвід був необхідний, щоб я могла допомогти тисячам жінок, які потерпають від тих самих переживань, тривог, страхів та хибних установок, які колись були для мене чимось буденним та звичним.          

Анелія Болехан, Крок за кроком

Сотні годин особистої терапії, десятки книжок та різного роду навчань, починаючи від семінарів з розвитку особистості, закінчуючи вузькопрофільними спеціалізованими тренінгами, накшталт "Робота з травматичним досвідом через різні терапевтичні техніки" та "Психосоматичні реакції та емоції нашого тіла" - все це далеко не повний опис шляху, який я пройшла за останні роки!

         В 2019 році я відкрила Центр розвитку особистості в своєму рідному місті - Міжгір'я. Місія центру - допомогти дітям та підліткам віднайти шлях до щасливого життя в середині самих себе! Назвала його "Крок за кроком", тому що розумію, що зміни не приходять в життя за помахом чарівної палички. Тому вірю, що разом з командою педагогів і психологів ми робимо НАДважливу справу для нашого рідного Міжгір'я. Проте не хочу зупинятися і планую в найближчому майбутньому відкрити кілька філіалів. 

         Я часто чую "Мені не потрібен психолог. Все поки що не так погано". Але ж ми всі знаємо, що профілактика завжди ефективніша і безболісніша ніж будь-яке лікування. "Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять" - цю фразу в повній мірі можна віднести і до людської душі! Краще постійно підтримувати порядок в своєму серці та думках, ніж проходити через біль, виходячи з токсичних відносин, в яких знаходились роками, і героїчно долати установки та обмеження, які самі собі створили протягом життя. Я знаю, про що говорю.. Була там. Розумію.

         Сьогодні я - інша Анелія! Я стала більш усвідомленою, спокійною та впевненою в собі, краще розумію себе та мудро будую екологічні відносини з іншими. В моєму житті з'явилась ясність та чітке розуміння свого призначення. Я знайшла справу, якій я хочу присвятити життя! Я роблю те, що люблю і люблю те, що роблю!

         Я усвідомлюю, що це не кінець шляху, а тільки його початок. Вірю, разом з Вами ми напишемо ще багато історій успішних, усвідомлених та щасливих людей! Якщо хочеш приєднатися до цієї захоплюючої новелли під назвою "Автори свого щасливого життя", пиши мені і ми разом віднайдемо твоє щастя в середині тебе!

         Щиро ваша, Анелія.

Будемо знайомі, Анелія!

Практичний психолог, працюю в гештальт підході, засновник центру розвитку "Крок за кроком"

bottom of page