top of page

Наші курси

Групи віком 8-9 років, 10-11 років,

12-13 років, 14-15 років

Самооцінка особистості – досить стала характеристика людини, що формується в дитинстві і залишається на певному рівні (завищена, нормальна, занижена) протягом усього життя. Але в ній є і динамічна частина, яка змінюється в процесі діяльності людини.

 

Від чого залежить самооцінка? На формування самооцінки певною мірою впливають...

Групи: 7-8 років, 9-10 років, 11-12 років,

13-14 років, 15-16 років

Саме емоційний інтелект вважають запорукою успіху, а його недостатній розвиток - причиною, чому часто люди з високим рівнем IQ не можуть реалізувати свій потенціал. Так, наприклад, ми часто чуємо питання від своїх дітей: «Мамо, навіщо мені навчатися, якщо відмінники працюють потім на трійочників, а ті, хто в школі мав трійки стають бізнесменами!?» І тут насправді цікаво подумати, як так відбувається? Звідки взагалі це розуміння прийшло?

Ну, в першу чергу, якщо такі випадки і бувають, то треба розуміти, що...

Вік: 5-6 років

Міністерство освіти і науки України внесло зміни у правила зарахування дітей до першого класу. Тепер дитину зобов’язані прийняти до школи за місцем проживання і без проходження будь-яких тестів. Тепер не важливо чи вміє дитина читати або рахувати, тож на заняттях з підготовки до школи в Центрі розвитку "Крок за кроком" мова піде про емоційну та психофізичну готовність дитини.

У 5 років дитина вже усвідомлює себе, як особистість, прагне до спілкування з однолітками та проявляє сильний інтерес до навколишнього світу.

Отже, що повинна вміти дитина в 5 років?

fa08c897f190f47400b2fbbf8b491076.jpg

Вік: 5-6 років

Як дізнатись чи готова ваша дитина в 2020 році йти до школи? Як визначити коли дитина готова до навчання в першому класі? Чи справді набуті дитиною навички в письмі, читанні, рахунку означають її повну готовність до школи?

Саме з метою перевірки готовності вашої дитини до школи, ми розробили унікальну систему тестування‼️

Це 10 тестів, які ваша донька чи син проходитиме індивідуально з кваліфікованим психологом. Протягом цих десяти зустрічей спеціаліст зможе перевірити не тільки фізичні та інтелектуальні здібності дитини, але й те, наскільки дитина готова до навчання психологічно, соціально та емоційно.

Діти готуються через пару місяців вступати до школи. Але чи готові до цього батьки⁉️

Перший місяць у школі психологи називають періодом гострої адаптації. У цей час дитина намагається зрозуміти, що таке школа, і визначити, де її місце в шкільному житті. Упродовж наступних двох —трьох місяців починають формуватися перші шкільні звички, уявлення про себе як про успішного або неуспішного учня.

Відомо, що не існує готових рецептів та моделей виховання, які можна просто взяти і без змін "прикласти" до своєї дитини. Але не дивлячись на це, можна дати деякі рекомендації з полегшення процесу адаптації дітей до школи.

IMG_5718.jpg

Вік: 4-5 років

Розвивальна група, де у виді гри відбувається навчання відповідно до вікових особливостей.

Що має вміти дитина в 4-5 років:

 

  • визначати розташування предметів: праворуч, ліворуч, посередині, вгорі, внизу, позаду, попереду;

  • знати основні геометричні фігури (коло, овал, квадрат, трикутник і прямокутник);

  • знати цифри від 0 до 10. Рахувати предмети в межах десяти, співвідносити кількість предметів із потрібною цифрою;

  • розставляти цифри від 1 до 5 у правильній послідовності, а також...

Вік: 3-6 років

Найновіші психолого-педагогічні дослідження підтверджують важливість раннього музичного виховання, оскільки це відповідає природним закономірностям розвитку особистості. І якщо врахувати відоме твердження про те, що наша пам’ять зберігає 90 відсотків з того, що ми робимо; 50 – з того, що ми бачимо; і 10 – з того, що ми чуємо, то просто необхідно в процес освоєння музичної мови ввести дію.

 

Саме тому...

Вік: 2-3 роки

Загальний розвиток дитини можна розділити на кілька періодів життя, але основи виховання закладаються до 3-річного віку. Період від 2 до 3-х років виховання дитини має певні особливості, які визначають її розвиток:

 

  • комунікабельність;

  • самообслуговування;

  • розвиток мовлення;

  • фізичний розвиток;

  • фізичну підготовку.

 

          У цьому віці малюк стає...

Вік: 6-15 років

Уміння малювати – навичка, яка стане в нагоді кожному. Особливо, якщо його почати розвивати змалку. Малювання привчає руку до правильного письма, розвиває фантазію та здатність висловлювати свої ідеї і уяву через образотворче мистецтво. ⠀

Художник – це всього на один відсоток талант. Все інше – це планомірна праця і робота над помилками. Неможливо взяти в руки пензель вперше і відразу зобразити шедевр, гідний виставки в галереї. Художники вчаться все життя, шукають власний стиль і освоюють нові техніки.

Курси малювання в нашій школі...

Вік: 2-3 роки

3-5 років - це найкращий час для того, щоб почати знайомитися з англійською мовою. І зробити це легко для дитини, в ігровій формі. Саме у віці 3-5 років у дитини є всі можливості опанувати англійською мовою як другою рідною мовою.

 

Для найменших дітей розроблена спеціальна музично-ігрова програма. Основна її мета – сформувати у дитини здатність сприймати і розуміти англійську мову на слух. Оскільки програма розрахована на природнє оволодіння іноземною мовою, то обов’язковою її частиною є формування мовленнєвого середовища.

Групи START, Elementary,

група віком 7-8 років, група 10-12 років

Якщо ти вирішив освоїти англійську мову, і можливо переслідуєш якусь мету.

Можливо тобі необхідно володіння іноземною мовою в професійній діяльності, можливо ти збирається провести деякий час за кордоном🇬🇧, а є ймовірність, що мрієш вступити до закордонного вузу?

 

Обирай для себе одну з програм навчання. ⠀

Вивчати англійську мову в дорослому віці - це хороший спосіб придбати дійсно корисну навичку, яка може стати в нагоді в професійній сфері і в звичайному повсякденному житті. Починати вчитися не пізно ніколи, головне - мати мету і бажання її досягти...

Вік: 4-7 років

Індивідуальні заняття

Чиста і грамотна мова властива від народження далеко не всім людям. Але в ранньому віці можна не тільки усунути багато мовних дефектів, але і запобігти їх появі, якщо своєчасно звернутися до логопеда.

 

Звертатися до логопеда слід в тому випадку, якщо на це вказали педагоги або медичні працівники. Також відвідати первинну консультацію і пробне заняття у логопеда можна в тому випадку, якщо батьки самі незадоволені мовним розвитком дитини, так як підозрюють у нього наявність якихось відхилень.

Вік: 6-7 років

Міні-групи

             Дослідження Йоркського університету (Канада) свідчать, що двомовні діти мають перевагу у швидкості читання. Це досягається завдяки отриманому досвіду при вивченні іноземної мови, дитина краще розуміє і засвоює прочитану інформацію.

 

            Якщо дитина з самого дитинства постійно чує декілька мов, вона починає краще сприймати інтонації, тони та звуки мови. Такі діти починають швидше говорити рідною мовою, вимовляють слова чітко та впевнено. А ще можуть гарно проявляти себе на сцені.

Дизайн без названия.png
bottom of page