Тест на готовність дитини до школи 

fa08c897f190f47400b2fbbf8b491076.jpg

Як дізнатись чи готова ваша дитина в 2020 році йти до школи?

В скільки років віддавати

дитину до школи?

Як визначити коли дитина готова до навчання в першому класі? 

Чи справді набуті дитиною навички в письмі, читанні, рахунку означають її повну готовність до школи?

        Важливо, щоб у малюка сформувалася соціально-психологічна готовність до навчання, вміння тривалий час концентрувати увагу, з’явилася здатність до довільного запам’ятовування, потреба і інтерес до пізнання нового. Рішення про те, чи стане дитина  цьогоріч першокласником, батькам варто приймати разом зі спеціалістами – педагогами та психологами, – орієнтуючись насамперед на особливості розвитку малюка. Дитина повинна бути готова фізично, інтелектуально, психологічно, соціально та емоційно. Саме з метою перевірки готовності вашої дитини до школи, ми розробили унікальну систему тестування!

Як все відбувається?

1.

Ваша дитина проходить 10 спецально розроблених тестів. Всі тести відбуваються в приміщенні центру "Крок за кроком", і проходять індивідуально з кваліфікованим психологом.

2.

Протягом цих зустрічей спеціаліст за допомогою особистої бесіди та в ігровій формі перевіряє фізичні та інтелектуальні здібності дитини, а також її психологічну, соціальну та емоційну готовність до навчання.

3.

За результатами тестування, ви отримаєте детальну розгорнуту рекомендацію психолога, щодо того на що вам звернути увагу, якщо ви все ж такі плануєте вступати до першого класу в 2020 році.

В результаті, ви будете мати чітке розуміння над чим працювати протягом літа, що дасть вам впевненість в тому, що ваш син чи донька увійде в новий етап свого розвитку природньо, легко і з мінімальним стресом.

Щоб зареєструватись на курс, потрібно заповнити коротку форму,

натиснувши на кнопку внизу.

Контакти

© Copyright 2020 by Step by step

Тел. +380994701110

  • White Instagram Icon

Адреса

смт. Міжгір'я

вул. Шевченка, 96

в приміщенні Укртелекому