top of page

Підготовка батьків до школи

IMG_5718.jpg

Діти готуються через пару місяців вступати до школи.

Але чи готові до цього батьки⁉️

Запрошуємо вас на унікальний курс підготовки батьків до школи, де ви познайомитесь з базовими принципами виховання, які значно полегшать процес адаптації дітей до школи, а також вбережуть вас від небажаного стресу та зміцнять ваші відносини з дітьми.

Перший місяць у школі психологи називають періодом гострої адаптації. У цей час дитина намагається зрозуміти, що таке школа, і визначити, де її місце в шкільному житті. Упродовж наступних двох —трьох місяців починають формуватися перші шкільні звички, уявлення про себе як про успішного або неуспішного учня.

Досвідчені мами радять батькам майбутніх першокласників і першокласниць, якщо є така можливість, узяти відпустку у вересні. Коли дитина знає, що мама вдома, «під боком», це допоможе їй швидше і легше адаптуватися до шкільного життя. Але навіть якщо ви ходитимете на роботу, ви все ж можете зробити дуже багато.

Безумовно, найкращим профілактичним засобом збереження психічного здоров'я в період адаптації до школи є добре ставлення батьків до дітей, розуміння їхнього внутрішнього світу, проблем, переживань. Відомо, що не існує готових рецептів та моделей виховання, які можна просто взяти і без змін "прикласти" до своєї дитини. Але не дивлячись на це, можна дати деякі рекомендації з полегшення процесу адаптації дітей до школи.

Саме це ми пропонуємо вам під час курсу, який допоможе підготуватись до школи саме батькам!

Це групові заняття, де ви отримаєте практичні поради психолога та розберете реальні кейси, що так чи інакше чекають на вас, якщо ви плануєте цього року віддати вашого сина чи доньку до першого класу.

Щоб зареєструватись на курс, натискайте на кнопку внизу.

bottom of page